צילום - freepik

יתרונות השימוש בלוחות גבס בבנייה

פתרונות איכותיים ואסתטיים לבנייה ולשיפוץ הבית והמשרד

רוצים לבנות או לשפץ את הבית או את המשרד? מחפשים פתרונות איכותיים, בטיחותיים, זולים ומהירים להכנה? השתמשו בלוחות גבס. כך תוכלו לבנות נישות, לנצל שטח לבניית חדרים נוספים ולבניית מחיצות לחדרי עבודה, נישות לפלזמות, לפינות עבודה. לא תצטרכו לבזבז זמן יקר על בנייה ארוכת חודשים כי הכול נעשה בקלות וביעילות.

 

איש מקצוע לבנייה נוחה, מהירה ובטוחה

אם אתם רוצים להיות בטוחים בבנייה איכותית הזמינו איש מקצוע מיומן שיבצע עבורכם עבודות שדורשות לוחות גבס מתאימות. ככלל, קירות גבס מצופים נייר קרטון רב תכליתי  ונחשבים בטוחים לשימוש, אסתטיים ואיכותיים. במחיר זול תוכלו לבנות יופי של פינות, נישות ומחיצות, קירות ודברים נוספים בזכות לוחות הגבס המתאימים.

 

התקנת מזגן באמצעות לוחות גבס

כשאתם רוצים להתקין מזגן, אין כל בעיה לשלבו בלוחות גבס. אדרבא ואדרבא. לוחות הגבס יסתירו את החוטים המיותרים, יתחזקו את עומס המזגן ויתמזגו היטב בכל עיצוב שתחפצו בו. את לוחות הגבס מתקינים באמצעות ניצבי ומסלולי פח מגלוון בעזרת ברגים ודיבלים לקירות. את המזגן משלבים בקלות וביעילות, בצורה בטוחה, כך שמובטחת לכם גם האסתטיקה וגם התקנה בטוחה ופשוטה.

 

לוחות גבס לכל מטרה

אם אתם חוששים שלא כל קירות גבס יתאימו לצרכים שלכם, הסירו דאגה מליבכם כי קיימים סוגי גבס שונים שיתאימו לכל מטרה ולכל בנייה. גבס לבן רגיל למשל יתאים למחיצות בין חדרים, להקמת נישות שונות ולחלוקה פנימית. גבס ירוק הוא גבס חסין אש שמתאימים למקומות רגישים שיש בהם סכנת אש כמו במקומות גבוהים. צמנט בורד מיועד לקירות חיצוניים ועמיד בפני רטיבות. כיום תוכלו ליהנות גם מבידוד ראוי של קירות גבס. מה שפעם היה קשה להשיג, כיום באמצעות פתרונות מצוינים תיהנו גם משקט ומבידוד רעשים.

 

לסיום סיומת, שימוש בלוחות גבס הוא הדבר הפופולרי ביותר בקרב קבלנים ומשפצים, לכן הוא הוכיח את עצמו בשטח. הוא זול, הוא מתאים לכל מטרה, ניתן להתקין מזגן וליצור עומס לא מבוטל על קירות הגבס השונים. הכי חשוב – לא לשכוח – התקנה מתאימה תיעשה על ידי איש מקצוע בלבד או על ידי חבר מוכשר שאתם סומכים עליו.

 

 

 

 

 

 

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

בניית פתח שירות למזגן

פתח שירות למזגן מיני מרכזי מהווה רכיב חשוב מאוד לצורך התחזוקה השוטפת של המזגן. חשוב להבין כי כפי שאין אפשרות

בלוג

יתרונות השימוש בלוחות גבס בבנייה

פתרונות איכותיים ואסתטיים לבנייה ולשיפוץ הבית והמשרד רוצים לבנות או לשפץ את הבית או את המשרד? מחפשים פתרונות איכותיים, בטיחותיים,

מקרר לא מקרר המקפיא עובד

המקרר לא מקרר אך המקפיא עובד? אין ספק כי המקרר שלנו נחשב לאחד ממוצרי החשמל הכי חיוניים וחשובים בביתנו בכלל

מזגן מפוצל לשני חדרים

אנשים רבים אשר בונים בית חדש או לחילופין משפצים את ביתם הקיים שואלים את עצמם האם כדאי להם להתקין מזגן

התקשרו עכשיו