מזגן עילי

נזילת מים מהמזגן

כאשר אתם מבחינים כי המזגן שלכם מטפטף, חשוב שתדעו כי לא מדובר בדבר שגרתי, וכי רוב הסיכויים קיימת תקלה מסוימת במזגן אשר גורמת לו לטפטף.

נזילות מים מהמזגן – תופעה

כאשר מתחיל לנזול לכם מים מהמזגן, אתם בטח כבר יודעים כי מדובר בתופעה מאוד מוכרת, נזילת המים מתחילה ממש זמן קצר לאחר ההפעלה של המזגן, באותו רגע תתחילו לראות כי קיימת נזילה של מים אשר נוזלים היישר ממכסה הפלסטיק של המזגן, חשוב לציין כי ברוב המקרים כאשר קיימת נזילה כזו של מים מהמזגן, מדובר על בעיה בתוך המזגן ולא בעיה אשר נובעת מהמנוע מחוץ לבית, נזילה של מים מהמזגן יכולה לנבוע מסיבות שונות.

נזילת מים מהמזגן – סיבות

קיימות כמה סיבות אר יכולות לגרום לנזילה של מים מהמזגן שלכם:

  • סתימה בסוללה, יכול להיות כי הסוללה נסתמה וזה דבר אשר יכול לגרום לנזילה של מים מהמזגן.
  • תעלת הניקוז סתומה.
  • חוסר גז.
  • עודף גז.
  • צינור ניקוז של המזגן סתום.
  • פילטרים במזגן אשר יכול להיות סתומים או תקולים.

סיבות אלו יכולות לגרום למזגן שלכם לטפטף, כפי שהינכם רואים קיימים מספר מצבים בהם תוכלו לנסות לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם.

נזילת מים מהמזגן – פתרון

כאמור, קיימים מספר מצבים אשר בהם הינכם יכולים לנסות לטפל בבעיה בכוחות עצמכם, למשל: במידה ומדוב בפילטרים סתומים הינכם יכולים לבצע ניקוי לפילטרים עם מים וסבון על מנת שהמזגן יפסיק לטפטף, כמו כן במידה והצינור ניקוז של המזגן הינו סתום הינכם יכולים לנסות לפתו זאת בכוחות עצמכם ללא בעיה, אך במידה ואינכם מצליחים לפתור את הבעיה מומלץ להזמים שירותים של בעל מקצוע על מנת שיוכל לבדוק מהיכן הבעיה בדיוק.

נזילת מים מהמזגן – סתימה בסוללה

כפי שנכתב בסיבות לסיבה של נזילת מים מהמזגן, סתימה בסוללה יכולה להיות אחת מהסיבות האלו, דרך הסוללה של המזגן עובר הגז הקר או הגז החם של המזגן, ולכן, במידה וקיימת סתימה בסוללה המים של המזגן לא יכולים לעבור היטב לצינור הניקוז של המזגן, ולכן, במקרים כאלו קיימת נזילת מים מהמזגן, במקרים כאלו צריך לעשות ניקיון מאוד יסודי בתוך היחידה הפנימית של המזגן על מנת לפתוח את הסתימה בסוללה.

נזילת מים מהמזגן – טכנאי מזגנים

במידה והתחלתם להבחין כי קיימת לכם נזילת מים מהמזגן, וכן ניסיתם לבצע פעולות אר יכול להיות כי בגללן נגרמה הנזילה ואינכם מצליחים באמת לטפל בבעיה, עליכם להזמין שירותים של טכנאי מזגנים מקצועי אשר יוכל לתת לכם מענה לבעיה, טכנאי מזגנים מקצועי יידע להבחין מה בדיוק הגורם לנזילת מים מהמזגן וכן לטפל על פי הצורך, ולכן, מומלץ להזמין טכנאי מזגנים על מנת שהבעיה לא תחמיר.

נזילת מים מהמזגן – מקצועיות

כאשר אתם מחליטים להזמין שירותים של טכנאי מזגנים, חשוב מאוד לבדוק היטב כי אתם מזמינים טכנאי מזגנים מקצועי ביותר, אשר יידע להבחין מה הבעיה, וכן יידע לטפל בבעיה כמו שצריך כך שנזילת המים מהמזגן תיפסק, ואתם תוכלו להמשיך להדליק את המזגן ללא בעיה ומבלי לסבול מנזילת מים בבית שלכם, חשוב מאוד שטכנאי המזגנים יהיה מקצועי על מנת שיוכל לטפל כפי שצריך, וכן בצורה שהיא תחזור על עצמה.

סיכום

המרכז למיזוג אוויר מציעים לכם מגוון של טכנאי מזגנים מקצועיים ביותר אשק יוכלו לתת לכם מענה לכל בעיה אשר יכולה להיות לכם במזגן.

במידה ואתם מחפשים טכנאי מזגנים בעקבות נזילת מים מהמזגן אתם מוזמנים להכנס ולבחור לכם טכנאי מקצועי ביותר.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

בניית פתח שירות למזגן

פתח שירות למזגן מיני מרכזי מהווה רכיב חשוב מאוד לצורך התחזוקה השוטפת של המזגן. חשוב להבין כי כפי שאין אפשרות

בלוג

יתרונות השימוש בלוחות גבס בבנייה

פתרונות איכותיים ואסתטיים לבנייה ולשיפוץ הבית והמשרד רוצים לבנות או לשפץ את הבית או את המשרד? מחפשים פתרונות איכותיים, בטיחותיים,

מקרר לא מקרר המקפיא עובד

המקרר לא מקרר אך המקפיא עובד? אין ספק כי המקרר שלנו נחשב לאחד ממוצרי החשמל הכי חיוניים וחשובים בביתנו בכלל

מזגן מפוצל לשני חדרים

אנשים רבים אשר בונים בית חדש או לחילופין משפצים את ביתם הקיים שואלים את עצמם האם כדאי להם להתקין מזגן

התקשרו עכשיו