מדחס מזגן ביתי

במקים מסוימים בהם המזגן לא מוציא היטב את האוויר אותו הוא צריך להוציא, או שבמידה והמזגן מקצר לכם, יכול להיות כי קיימת לכם בעיה במדחס של המזגן.

מדחס מזגן ביתי – מהו

ביחידה החיצונית של המזגן קיים המדחס, חשוב לדעת כי המדחס הינו החלק העיקרי ביותר של המזגן וכן במידה ותהיה בו תקלה מסוימת יכול להיות כי כל המזגן שלכם לא יעבוד, המדחס עצמו בנוי מצינורות אשר התפקיד העיקרי שלהם יהיה לדחוס ולינוק את הגז של המזגן, את הפעולות האלה יש אפשרות לבצע באמצעות המנוע החשמלי אשר ממקום בתוך המדחס, במידה וקיימת בעיה לא יהיה ניתן לזהות אותה ללא טכנאי מזגנים מקצועי.

מדחס מזגן ביתי – סימנים לתקלה

במידה וקיימת לכם בעיה כלשהי במזגן והיא נובעת ממדחס מזגן ביתי, יכולים להיות שני סימנים אשר יראו לכם כי מדובר במדחס של המזגן, הסימן הראשון יהיה שהמזגן שלכם יגרום לקצר חשמלי, במקרים כאלו שהמזגן שלכם מקצר תוכלו לדעת כי יכול להיות שזהו סימן המראה לכם כי המדחס של המזגן עושה בעיות, הסימן השני יהיה שהינכם מדליקים את המזגן אך הוא לא מקרר לכם את החלל, וכן לא מוציא קור כלל, גם כאר זה קורה יכול להיות כי קיימת לכם בעיה במדחס מזגן ביתי.

מדחס מזגן ביתי – פעולות של טכנאי מזגנים

במקרים כאלו עליכם יהיה להזמין שירות של טכנאי מזגנים מקצועי ביותר, כאשר אתם מזמינים טכנאי מזגנים מקצועי הדבר הראשון אותו הוא יעשה יהיה לבדוק האם המדחס מקבל פיקוד לפעולה, במידה והוא אכן מקבל פיקוד יהיה צורך להחליף את הקבל של המדחס, במידה ולא טכנאי המזגנים ייאלץ לבדוק את המדחס עם מגר, וכן במידה ויבחין כי קיימת תקלה במדחס המזגן יהיה עליו להחליף את המדחס של המזגן במדחס חדש.

מדחס מזגן ביתי – האם משתלם להחליף

החלפת המדחס של המזגן הביתי שלכם לא תמיד תהיה פעולה משתלמת, האם משתלם לכם להחליף זו שאלה שכבר תלויה במזגן עצמו, במידה והמזגן שלכם הינו ישן ובעל הרבה שנים יכול להיות כי יותר ישתלם לכם לבצע החלפה של המזגן כולו, כמו כן, במידה ומדובר במזגן קטן יכול להיות לכם משתלם להחליף את המזגן כולו, אך במידה והמזגן שלכם גדול רוב הסיכויים שיהיה משתלם לכם יותר להחליף את המדחס בלבד.

מדחס מזגן ביתי – מה כדאי לבדוק

לפני שתם מחליפים את מדחס מזגן ביתי חשוב מאוד לבדוק כי הינכם מקבלים אחריות על המדחס, בנוסף חשוב לבדוק כי מי שמתקין לכם את המדחס יהיה מקצועי ביותר על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, כמו כן בדקו כי מרכיבים לכם מדחס חדש ולא מדחס משומש, קיימים בעלי מקצוע אשר מרכיבים משומש וזה לא מומלץ כלל, על מנת תוכלו להיות מרוצים ככל האפשר מהמדחס החדש רצוי לבדוק את הנושאים האלו.

מדחס מזגן ביתי – טכנאי מזגנים אמין

כאשר אתם מזמינים טכנאי מזגנים על מנת שיחליף לכם את המדחס מזגן ביתי חשוב מאוד לבדוק כי הינכם עובדים מול טכנאי מזגנים אמין ביותר אשר אתם יכולים לסמוך עליו לחלוטין, כאשר תעבדו עם טכנאי אמין תוכלו להיות בטוחים כי אתם משלמים על מדחס חדש ואכן מקבלים אחד כזה ולא אחד משומש.

סיכום

המרכז למיזוג אוויר יכולים להציע לכם לא מעט טכנאי מזגנים מקצועיים ואמינים ביותר שיבצעו לכם כל עבודה בצורה מקצועית ואיכותית ביותר.

מוזמנים להיכנס ולבחור לכם טכנאי מזגנים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

בניית פתח שירות למזגן

פתח שירות למזגן מיני מרכזי מהווה רכיב חשוב מאוד לצורך התחזוקה השוטפת של המזגן. חשוב להבין כי כפי שאין אפשרות

בלוג

יתרונות השימוש בלוחות גבס בבנייה

פתרונות איכותיים ואסתטיים לבנייה ולשיפוץ הבית והמשרד רוצים לבנות או לשפץ את הבית או את המשרד? מחפשים פתרונות איכותיים, בטיחותיים,

מקרר לא מקרר המקפיא עובד

המקרר לא מקרר אך המקפיא עובד? אין ספק כי המקרר שלנו נחשב לאחד ממוצרי החשמל הכי חיוניים וחשובים בביתנו בכלל

מזגן מפוצל לשני חדרים

אנשים רבים אשר בונים בית חדש או לחילופין משפצים את ביתם הקיים שואלים את עצמם האם כדאי להם להתקין מזגן

התקשרו עכשיו